Gábina a Dana

Recenze hotelu Bieno Venus Hotel & Spa **** (Turecko - Side - Titreyengöl)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,9
(na základě 24 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2024
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Pěkná pohodová dovolená:-)

Ubytování 

Pěkný hotel, dostatečně velký pokoj s veškerým potřebným vybavením.

Strava a stravování 

Perfektní snídaně, u oběda a večeře bylo vždy z čeho vybírat, jídla byla chutná. Občerstvení během dne u bazénu i na pláži. Automaty na kávu a nealko v hotelu, u bazénů i na pláži, nikdy nic nechybělo. Čistá voda k pití balená po 2 dcl v chladících boxech všude k dispozici. Platí se např. zmrzlina, čerstvá ovocná šťáva.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Veškerý personál velmi ochotný a vstřícný. Bazény u hotelu mají dostatek lehátek a slunečníků, u každého je wc, sprcha, převlékárna a bar. Osušky jsou k dispozici zdarma, každý den je možná výměna. Doporučuji masáže (placené).

Pláž a moře 

Moře čisté, voda příjemně teplá, pláž písečná, vždy je dostatek lehátek se zastíněním. Vstup do moře není pozvolný, je přes krátký úsek drobných kamínků do hloubky. Do kamínků se člověk rychle zaboří a špatně se vylézá ven z moře. Také tu jsou rybky, které okusují jakékoli zranění - puchýř, strup... U pláže k dispozici dobře fungující bar, sprchy, převlékárny, wc.

Okolí hotelu 

Cesta k moři cca 7 minut po promenádě plné obchůdků- Kolem hotelu je pěkně udržovaná zahrada, všude je až moc koček.

Celkový dojem 

Dovolená v pohodě, krásně se tu člověk odreaguje. Doporučuji výlet autobusem do Side, prohlídka přístavu a památek je super, zastávka je kousek od hotelu (u "kruháče").

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené