Napsat recenzi

příště pojedu jistě znova!!!!

Recenze hotelu Sirma **** (Turecko - Side - Side)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2012
Přečteno: 718x
Recenze se líbila: 380 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel Sirma jsem navštívila v posledních 2 letech dvakrát. Je vynikající, s krásnou udržovanou pláží a veškerými službami v dosahu 50 m. Katastrofální je bazén, ale kvůli němu tam snad nikdo nejezdí.

Nejhorší katastrofa je úvodní ubytování. NIKDY nedostanete to, co jste si zakoupili!!! Druhý den pak strávíte tím, že čekáte na uvolnění pokoje, na který jste měli nárok už včera!!!

Ubytování  průměrně (4/5)

Po vyjasnění počátečních problémů, které jsou v tomto hotelu pravděpodobně chronické, bylo ubytování vynikající. Absolutní čistota, denní výměna všech ručníků, což je možná až zbytečné, ochotný personál.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Strava dobrá, pouze snídaně denně stejné. Celkový výběr o něco menší než před 2 lety - inu asi i tady je krize.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

vynikající

Pláž a moře  průměrně (5/5)

neumím si představit lepší

Okolí hotelu  průměrně (2/5)

promenáda bezvadná, obchůdky nad hotelem poněkud dotěrné

Celkový dojem  průměrně (4/5)

pokud se člověk umí ubránit a domůže se nároku na zakoupené ubytování, je vše o.k. Kdo si nechá líbit vše, co mu dají nebo se bránit neumí, třeba z důvodu jazykové bariery, má smůlu. Základní znalosti němčiny nebo angličtiny vám postačí.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Side - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání