Luxus dovolená
Recenze hotelu Side Star Beach Hotel ***** (Turecko - Side - Side)
Doporučuji hotel Side Star.
Ubytování
Tento hotel byl super.Pokoj jsme měli krásný.
Strava a stravování
Jídlo vynikající.Źádné fronty na jídlo jako v jiných hotelech.Personál byl taky skvělý.Oběd byl v jídelně i u pláže.
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál vstříctný.Anímátoři se věnovali klientum.Potřebovali jsme pomoc doktora,vše zajistila delegátka bez problému.
Pláž a moře
Pláž menší,lehátka hodně u sebe-to jediný mužu vytknout na tomto hotelu.Moře pozvolný vstup,
Okolí hotelu
Okolí nádherný,promenáda až do přístavu a antického města,spoustu obchodů.
Celkový dojem
Už jsem byla vícekrát v Turecku a tento hotel je kvalitní.Letos jedu opět.
z 9 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.