spokojenost
Recenze hotelu Side Kervan Hotel *** (Turecko - Side - Side)
velmi příjemný pobyt
Ubytování
pokoj prostorný,stále uklízeno,vše jak má být
Strava a stravování
jídlo vynikající ,velký výběr i ovoce bylo dost
Vybavení, služby a personál hotelu
byly jsme moc spokojeni,není co vytknout
Pláž a moře
na pláž nas vozil autobus,byl sice postaršího data ,ale byla sranda i pěšky to není daleko,moře bylo čistoučké a teplé
Okolí hotelu
poměrně čisto ,neviděly jsme nic závažného
Celkový dojem
určitě se tam vrátíme ...doporučuji
z 13 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro mládež
- Pro všechny věkové kategorie
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.