Hotel Side Sedef
Recenze hotelu Saygili Beach Hotel (ex Side Sedef) *** (Turecko - Side - Side)
Byli jsme spokojeni,jídlo na 3hvězdu super,personál také,až na to,že jsme tam byli v době kdy končil ramadán ,poslední víkend stál teda za to..Kdo zná Turky tak ví o čem mluvím.Jinak pláž blízko,žádný nával,moře výborné,do města kousek.
Ubytování
Jednoduché,ale čisto,uklízelo se denně.
Strava a stravování
Vybavení, služby a personál hotelu
Pro klienty,kteří nehledají luxus
Pláž a moře
Okolí hotelu
Celkový dojem
Dobrý,byla jsem v Kleopatře a tam podle tohoto hotelu nic moc
z 22 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.