Jarmila Sanitráková
Recenze hotelu Sandy Beach Hotel **** (Turecko - Side - Side)
Nejlepší dovolená,V tomto hotelu jsem byla již potřetí,kdo chce strávit klidnou dovolenou je to ideální,
Ubytování
pokoje čisté ,každý den vyměněné osusky a doplněná lednice vodou
Strava a stravování
jidlo super vloni obsluhovali kuchaři letos se obsloužil každý sám,Zákusky neměly chybu
Vybavení, služby a personál hotelu
s personálem jsme se domlouvaly česky,Vadilo mi ,že za celou dobu pobytu bylo jen jednou cvičení v bazénu,Ve vedlejším hotelu každý den cvičení v moři
Pláž a moře
Pláže každý den uklizené,moře čisté
Okolí hotelu
Každý den jsme chodily do Side krásná procházka
Celkový dojem
krásná dovolená pro mě jasná jednička
z 20 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.