pobyt moc fajn
Recenze hotelu Hera Beach Hotel *** (Turecko - Side - Side)
Na začátku jsme byli taky nepříjemně překvapeni, hotel byl plný, nechali nás dlouho sedět na recepci a pak na 2 dny převezli jinam, od té doby super. Náhradní hotel úžasný, když nás převezli zpátky, udělali pro nás slavnostní večeři jako omluvu a zdarma masáž a výlet. Na výlety pozor, vozí vás půlku času po předváděčkách. Jídlo skvělé, pokoje malé, ale na přespání stačí. V poměru k ceně opravdu dobré. Personál byl milý, delegátka příšerná, nic nevěděla, nestarala se.
Ubytování
Pokoje malé, balkon na jedno otočení, vybavení starší.
Strava a stravování
Vybavení, služby a personál hotelu
Na recepci personál nic moc, méně ochotní, ale napravili to číšnici a obsluha. Ti byli skvělí!
Pláž a moře
Moře čisté, lehátka dál od hotelu, ale zdarma.
Okolí hotelu
Hodně krámků, hezké procházky.
Celkový dojem
Až na pokoje, recepci a delegát ku skvěle. Klidně bychom jeli znovu.
z 25 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.