Nevyšlo to
Recenze hotelu Side Alegria Hotel & Spa ***** (Turecko - Side - Kumköy)
Pobyt měl být překvapením skvělé dovolené
Ubytování
Na druhý pokus,první pokoj byl "sklep",přišli jsme o den dovolené
Strava a stravování
vše dokola,takové mleté MAKRO,jen kuře bylo normální-mluvím o mase
zelenina dušená i syrová ano
Vybavení, služby a personál hotelu
pokoj na druhý pokus ok,animační programy pro děti oddělené - super!!!!!!
věčné fronty na místo u stolu,máte jídlo - nemáte kde jíst
velmi malý večerní bar, u bazenu zavřeno,ten druhý kapacita cca 80 míst, pokud sedí páry pak jen 20
Pláž a moře
Okolí hotelu
obchody vpravo,vlevo - prostě Turecko
Side dolmuší ok
Celkový dojem
Jednou tady stačilo,personál se snažil,ale -----
z 18 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.