Vřele doporučuji

Recenze hotelu Fun & Sun Smart Hane Sun Hotel ***** (Turecko - Side - Colakli)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,6
(na základě 16 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Fotografie: 0
Komentáře: 0

hotel Hane Sun vřele doporučuji. Byla to po dlouhé době krásná dovolená.

Ubytování 

Pokoj jsme měli s výhledem do dvora na bazén. Byl čistý, denně krásně uklizeno. všude čisto, absolutně bez problémů.

Strava a stravování 

Nejsem náročná na jídlo, za mě perfektní. Hodně zeleniny, výborná káva, skvělé venkovní večeře. Myslím, že si každý mohl najít to, co mu chutná. Výborné byly krevety, losos a tuňák.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Při příchodu do pokoje zjistil recepční, že nesvítí světlo v koupelně. Během 10 minut bylo opraveno, vše fungovalo, jak mělo. Personál vstřícný.

Pláž a moře 

nejkrásnější moře, ani jednou jsme nebyli v bazénu, moře je tam výjimečné. U pláže denní bar, dostatek pití i přímo na pláži. Skvělý plážový servis, denně uklizeno, dostatek lehátek. Teplota moře byla pocitově taková, jako bychom vešli do vířivky.

Okolí hotelu 

Zahrada u hotelu je hezká, okolí hotelu klasicky turecké, ale nikde jsme neviděli nepořádek.

Celkový dojem 

Klidně se vrátíme do stejného hotelu.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené