Napsat recenzi

Dovolená v září 2023

Recenze hotelu Club Side Coast Hotel ***** (Turecko - Side - Colakli)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: září 2023
Přečteno: 0x
Recenze se líbila: 4 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Za málo peněz hodně muziky

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Pokoj, který jsme dostali pro 3 dospělé osoby a miminko, byl situovaný v zadní části hotelu a byl rozdělený na dvě malé místnosti. Tedy ale opravdu malé - v jednom pokoji byla palanda, v druhém manželská postel a přistýlka. Dětská postýlka chyběla. Na pokoji chyběl lustr, upadávala lampička a celkově skromné zařízení už něco pamatovalo. Nicméně chodili jsme se tam pouze vyspat, což se někdy moc nedalo kvůli večerní zábavě, při které jsme si mysleli, že spíme na tanečním parketu ruské diskotéky.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Jídlo bylo super. Opravdu velký výběr, vše chutné, určitě nejlepší all in, co jsem zažila.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

Dva bazény, wifi zdarma s dosahem i mimo lobby. V hotelu je i doktor, což se skvělé, když cestujete s malými dětmi. Personál skvělý, milý, vstřícný.

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

Na pláž jezdí autobus, dalo se dojít i pěšky za cca 10 minut. Moře hezké, čisté, pozvolný vstup, písek.

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

V okolí hotelu není příliš čisto, procházku přírodou neočekávejte. Nákupní možnosti do 10 minut autobusem za 1.5 eur.

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Celkově jsme byli spokojeni.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 32
z 36 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Side - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání