Miroslava Štočková
Recenze hotelu Faustina Hotel & Spa **** (Turecko - Kusadasi - Kusadasi)
Moc pěkná dovolená.Přes některé nepříznivé recenze jsme byli mile překvapeni.Prostředí,ubytování,jídlo vše supr.Milá a přívětivá obsluha.
Ubytování
Pěkný čistý pokoj s výhledem na moře.Každý den čisté ručníky.
Strava a stravování
Bohatý výběr jídla.Vždy se dalo z čeho vybírat.Jídlo chutné.Zeleninové saláty,ovoce,maso.Dortíky.
Vybavení, služby a personál hotelu
personál milý,ochotný ,príjemný.
Pláž a moře
Moře supr,jen horší vstup do moře.Jsou potřeba boty do vody.
Okolí hotelu
Nejeli jsme nakupovat,ale odpočívat.
Celkový dojem
Dovolená se nám líbila,poznali jsme skvělé lidi.Pro nás krásná dovolená.
z 1 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.