Napsat recenzi

Beldibi hotl Peker

Recenze hotelu Peker Hotel *** (Turecko - Kemer - Beldibi)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2013
Přečteno: 312x
Recenze se líbila: 324 čtenářům
Fotografie: 11
Videa: 0
Komentáře: 0
 • vstup do vody vstup do vody
 • pohled na vstup do vody pohled na vstup do vody
 • pohled z okna pohled z okna
 • ubytování ubytování
 • lehátka u hotelu lehátka u hotelu
 • trhy v Kemeru trhy v Kemeru
 • trhy v Kemeru trhy v Kemeru
 • trhy v Kemeru trhy v Kemeru
 • příprava na večeři příprava na večeři
 • žebřík do vody....... žebřík do vody.......
 • večerní dotíky večerní dotíky

Dovolená pro nenáročné.Hotel pěkný,uklizeno,jídlo dobré.Ale večer se nedá nikam jít.Jedině zajet dolmuší ,do nejbližšího většího města.Všude je převážně ruská klientela a většinou je jejich chování majetnické a přechází až do drzosti.U jídla předbíhají ,pokřikují...

Vstup do vody není vůbec vhodný pro děti .Je z mola a žebříků,které jsou zavěšeny na zdi.nám se stalo,že při velkých vlnách ,se žebříky oddělávají a molo nám vlny rozbily tak jsme nemohli po 2 odpoledne jít do moře,než se molo opravilo,/Odpoledne se žebříky oddělal ,protože byly větší vlny/A kdo chce jt za nákupem tak musí na trhy do Kemeru.V Turecku jsme byli o třetí ,ale nejlepší moře bylo na Kleopatřině pláži -tam jsme plavali i s želvami a nejlepší nákupy v Side.Takže záleží ,kdo ,co chce....

Ubytování  průměrně (3,7/5)

slušné

Strava a stravování  průměrně (3,7/5)

chutné

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

v celku dobré

Pláž a moře  průměrně (2,3/5)

špatný přístup do vody pro děti

Okolí hotelu  průměrně (2,7/5)

žádná sláva

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

no tak na tři *

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Kemer - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání