Dovolená pro opravdu nenáročné.
Recenze hotelu Golden Sun Hotel *** (Turecko - Kemer - Beldibi)
Zvenku pěkný hotel, ale...
Ubytování
Pokoje stísněné, koupelna miniaturní, neudržovaná, zašlá. Pokud jeden potřeboval do skříně, druhý musel na balkon.
Strava a stravování
V hotelu se nevaří, jídlo dovážené. Podle toho vypadá a chutná. Personál je neochotně přiděluje. Je vidět, že se hotel rozhodl na jídle ušetřit. All inclusive od 10:00 do 22:00 striktně dodržován, po této době nebyla ani pitná voda.
Vybavení, služby a personál hotelu
Dva bazény, pěkné, dostatek lehátek a slunečníků. Služby žádné.
Pláž a moře
Děs a hrůza. Pláž od hotelu vzdálená dle CK 350 m, dle hotelu 450 m, ve skutečnosti cca 600 m. Malá, kamenitá, lehátka namačkaná na sobě, rozbité slunečníky, nepořádek. Ovocný bar na pláži (dle CK) - ve skutečnosti vyřazený automat na vodu. Sprchu tvoří pozink. trubka v plechové rezavé kukani, stojí se na dřevěné paletě. Moře teplé, čisté.
Okolí hotelu
Hotelová zahrada docela pěkná. Za bránou je to podstatně horší.
Celkový dojem
Již nikdy sem a nikdy s autoturistem. Je to hotel hlavně pro ruské turisty. Bylo jich tu opravdu dost.
z 18 recenzentů
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.