Napsat recenzi

Nespokojenost

Recenze hotelu Hotel Yelken ***** (Turecko - Bodrum - Turgutreis)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 48x
Recenze se líbila: 4 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nic moc a velké zklamání

Ubytování  průměrně (3,1/5)

První dva dny hnus,špína,plíseň.Po stižnostech a dlouhém žadonění,nám pokoj vyměnili,za luxusní s vyhledem na moře.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Chutné,ale stále stejné.Málo ovoce a žádná zmrzlina.Alkohol ředeny.Plusem bylo české pivo.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,6/5)

Ochotný personál

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

Špína,toulavi psi,lehatka,kdo dřív příjde ten si má kde lehnout.

Okolí hotelu  průměrně (2,2/5)

Nic,delší procházka do přístavu.

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

Už nikdy víc

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 12 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Bodrum - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání