Objektivně

Recenze hotelu Golden Beach Bodrum **** (Turecko - Bodrum - Turgutreis)

Průměrné hodnocení hotelu:
2,6
(na základě 19 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: říjen 2013
Fotografie: 14
Komentáře: 0

Dovolená v této destinaci splnila v zásadě naše očekávání.

Fotografie

Ubytování 

Výhrady: v koupelně plíseň na stropě - špatné větrání. Vanu už by měli nahradit sprchovým koutem. Neúčinná klimatizace.

Pochvaly: dostatek prostoru v koupelně i v pokoji. Příjemný balkon obklopený zelení.

Strava a stravování 

Bohatý výběr. Vždy k dispozici i dietní jídlo. Hodně zeleniny, méně ovoce, též tradiční turecká kuchyně, grilovaná masa, obrovský výběr sladkostí.

Pochvala: po celou dobu je k dispozici (v ceně all inclusive) pitná voda, ovocné šťávy a káva.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Pozorný a ochotný personál. V areálu jsou dva velké bazény. Bohužel oba jen pro plavce (hloubka 175) a pak už jen maličké brouzdaliště pro děti tak do tří let. Všude plno zeleně a možnost posezení u stolků. Okolo bazénů dostatek pohodlných lehátek.

Pláž a moře 

Pláž je oddělena od hotelového komplexu místní komunikací. V místě přechodu má celý den službu pověřený zaměstnanec a dohlíží na bezpečný přechod rekreantů přes silnici. Pláž je písečná, vstup do moře pohodlný, dostatek lehátek, všude slunečníky. Moře je čisté, teplé, dlouho velmi mělké a klidné - ideální pro děti. Součástí pláže je dlouhé betonové molo s dalšími lehátky. Přímo na pláži je další bar s pitím i kávou (v ceně all inclusive). Jsou zde též židle a stolky - vše zastíněné střechou, takže i v horku je tady velmi příjemné posezení. Pláž se průběžně stále uklízí.

Okolí hotelu 

Přímo u hotelu je zastávka malých autobusů - dolmuší. Těmi se lze snadlo dopravit do blízkého Turgutreis nebo většího Bodrumu. Přímo u hotelu žádné obchody nejsou a možnost procházek je minimální. Jedině při kraji silnice nebo kousek po pláží.

Celkový dojem 

Byli jsme v zásadě spokojení. Pobyt zde bych doporučila hlavně rodinám s malými dětmi.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené