Krásná dovolená
Recenze hotelu Hotel Feye Pinara **** (Turecko - Bodrum - Akyarlar)
V Turecku jsme byli prvně, ale určitě se tam ještě někdy vrátíme. Hotel Feye Pinara (Woxxie) byl velmi vkusně a nově zařízen, služby personálu super a k tomu nezapomenutelné panorama viditelné z recepce i pokoje.
Ubytování
Pokoj byl moderní, čistý, každý den uklízen, plochá TV, balkón, lednička, pěkná koupelna. Balkon bez stolku.
Strava a stravování
Velký výběr z místních i zahraničních kuchyní. Každý den něco jiného, ale vše nám chutnalo. Spokojenost.
Vybavení, služby a personál hotelu
Bez nejmenšího problému.
Pláž a moře
Na pláži občas docela hodně foukalo, ale v tom vedru to bylo osvěžující. Moře čisté, uklizená pláž, plážový bar s příjemnou obsluhou, kde se podávaly i svačiny. K pláži se muselo z kopce, ale je to opravdu kousek, popř. se dá využít minivozítko, které jezdí každou půlhodinku. My jsme chodili pešky, ale jednou nás řidič vozítka sám od sebe nabral, když nás viděl, že se trmácíme do kopce. Silnice u pláže je, ale podle mě nerušila a přejít se dá lehce, jen se prostě musí člověk rozhlídnout.
Okolí hotelu
Města Turgutreis a Bodrum trochu dále, ale dá se využít minibus dolmus, který není ani drahý.
Celkový dojem
Super, nevadilo by nám jet sem znovu.
z 14 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro mládež
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.