spokojení jsme nebyli
Recenze hotelu Vera Mare Resort ***** (Turecko - Belek - Bogazkent)
Moderní celkem dobře řešený hotel. Počet hvězd neodpovídá.
Ubytování
malé pokoje, ale stačí, přikládám fotografii výhledu z balkónu .... hrůza!!!!!!!
Strava a stravování
báječné zákusky, dostatek ovoce,
je znát, že nejedí vepřové
hodně grilují - a to se celou dovolenou jíst nedá
Vybavení, služby a personál hotelu
pokud máte nějaký problém, nepočítejte s tím, že bude promptně řešen - mají na vše dost času
Pláž a moře
pláž písčitá, vstup z oblázku a hned hloubka, špatný výstup z moře
Okolí hotelu
co dodat ... prostě Turecko
Celkový dojem
v hotelu je velké množství obyvatelů bývalého Ruska = hrůza
z 11 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.