jeden z nejkrásnějších hotelů v turecku
Recenze hotelu Spice Hotel & Spa ***** (Turecko - Belek - Belek)
tento hotel mi zůstal v mysli, jako jeden z nejkrásnějších, ketré jsem v Turecku navštívila.
Ubytování
naprosto pohádkově krásné
Strava a stravování
dokonalá výborná velký výběr všeho
Vybavení, služby a personál hotelu
hotel je v pohádkovém stylu připadala jsem si jako sultánova princezna něco krásnějšího neznám
Pláž a moře
moře hned u hotelu pěkné
Okolí hotelu
v oblasti beleku jsou převážně samé krásné hotely hodně gofových hřišt
Celkový dojem
doporučuji všem jedinou nevýhodou je cena ta je dost vysoká
z 3 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro mládež
- Pro rodiny s dětmi
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze byla napsána na základě osobní zkušenosti zaměstnancem cestovní agentury Zájezdy.cz.