Napsat recenzi

Spokojenost

Recenze hotelu Oba Star Hotel & Spa **** (Turecko - Alanya - Obagöl)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2019
Přečteno: 64x
Recenze se líbila: 15 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel na perfektní úrovni, a to po všech stránkách, horší je vstup do moře a zejména když jsou velké vlny, doporučuji obuv do vody a dávat pozor na velké kameny. Jinak naprostá spokojenost, velká výhoda je lehátka a slunečník u moře zdarma a také bar s pitím i občerstvením, taktéž zdarma.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Ubytování bylo v pořádku, pokoj s balkonem, denně uklizeno, s rychlovarnou konvicí. Pokoj sice menší, ale naprosto stačil.

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

Strava vynikající, každý si musel vybrat, ovoce, maso, přílohy, ryby, zelenina a samozřejmě i vynikající zákusky.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Služby hotelu na výborné úrovni. Milý a přívětivý personál.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Horší přístup do moře.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Hlučná animace z vedlejšího hotelu a to do půl noci.

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Super

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Alanya - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání