Napsat recenzi

Disco

Recenze hotelu Avena Resort & Spa Hotel **** (Turecko - Alanya - Obagöl)

Hodnocení:
průměrně: 4,4/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2021
Přečteno: 27x
Recenze se líbila: 3 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pokud máte rádi hlučnou ruskou popmusic do 24 hodin určitě tento hotel navštivte.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Kdyby tam neřvaly častušky do půlnoci, bylo by to celkem dobrý. Odpočinek zde nehledejte.

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Jídlo velmi dobré, za ty peníze.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Personál je velmi snaživý.

Pláž a moře  průměrně (4,1/5)

Krásné koupání

Okolí hotelu  průměrně (4,6/5)

Hezké, čisté spoustu příjemných restaurací a kaváren

Celkový dojem  průměrně (4,4/5)

Taková diskotéka s ubytováním

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 15
z 17 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Alanya - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání