Spokojenost
Recenze hotelu Alperbey Hotel *** (Turecko - Alanya - Obagöl)
Odpovídající tří hvězdě, byli jsme velmi spokojení a rozhodně doporučujeme, především mladším párům a lidem co si nepotrpí na naprostý luxus, což ovšem u tří hvězdiček je naivní předpokládat.
Ubytování
Čisté, funkční, bez problému až na menší proud vody ve sprše.
Strava a stravování
Vybavení, služby a personál hotelu
Velmi milý a ochotný personál.
Pláž a moře
Okolí hotelu
Celkový dojem
Spokojenost.
z 19 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro mládež
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.