Turecko

Recenze hotelu MC Arancia Resort Hotel ***** (Turecko - Alanya - Konakli)

Průměrné hodnocení hotelu:
2,7
(na základě 21 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2012
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Byli jsme ...4 dospěláci, z nichž 2 důchodového věku a 4 dítko...Velký ruch, hodně Rusů (nevadili), ale i jiné národnosti, krásné pokoje, krásný hotel, jídlo dobré (bez problémů), uvítali jsme hodně druhů vynikající zeleniny, ovoce, které vyrostlé přímo pod sluncem chutnají jinak než ty od nás. Odjížděli jsme kolem 2 v noci na letiště, všimli jsmi dalších lidí, kteří měli boxy s jídlem - snídaně nám nebyla na pětihvězd. přichystána, takže hladovění nebo nutná koupě. Pláž z písku, dovezeného z pískoven:-) bohužel čeřila prach a špínu,což nám nevyhovovalo. PRvní dny vlny, ale pak se v nich krásně plavalo a malá se taky pěkně vyblbla. Teplá voda, což je úžasné, 33 st na slunci, večer 25-6 st, paráda. Velmi chudý až trapný animační program. Naproti ve 4hvězd. hotelu daleko větší obměny, zábavy, zajímavé akce...v Arancii NIKOLI. Jinak Turci jsou snaživí, takže počítetje s dobrými nákupy, ale i smlouváním, což pro některé z nás bylo někdy dost vyčerpávající:) Celkově spokojenost!

Ubytování 

krásné pokoje, denně ručníky, převlíkání, hodně prostředků do koupelny - ale také jsme tedy nechávali pravidelné menší částky (Eura)

Strava a stravování 

Vybavení, služby a personál hotelu 

personál - velmi mladí a někdy až drzí kluci, jinak Turci jsou asi jako všichni Jižani velmi živí a společenští

Pláž a moře 

Okolí hotelu 

Celkový dojem 

Celkový dojem - spokojenost

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené