Napsat recenzi

Recenze

Recenze hotelu Hotel Doganay Beach Club ***** (Turecko - Alanya - Konakli)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 89x
Recenze se líbila: 16 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Když jsme přijeli s dětmi do hotelu, dali nám hned pokoj, ale byli jsme 4, a v pokoji byly 3 lůžka, po upozornění v recepci, řekli, že to zařídí. Po hodinovém čekání jsme kontaktovali delegátku, tak nám po delší době přinesli přistýlku. V lednici nebyl žádný nápoj, jak bylo uvedeno. Po upozornění nám delegátka řekla, že to v hotelu změnili. Dětský lunapark byl v provozu hodinu dopoledne a hodinu navečer /nefunkční řetízkový kolotoč, rozbitá houpačka/. Skluzavky byly v provozu od 10h do 12h a od 14h do 17h. Obsazení hotelu z 90 procent Rusové, takže hudební produkce u bazénu byla většinou ruská. V moři se střídá písek s kluzkými kameny, takže když přijde vlna, máte co dělat se udržet. Od pěti hvězdičkového hotelu jsme čekali lepší služby.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Malý prostor pro čtyři lůžka.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Museli jsme chodit až déle, abychom se měli kam sednout.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,6/5)

Animační programy byly docela dobré, čeští animátoři Kuba a Matěj byli super.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

V okolí hotelu není nic, Není kam se jít večer projít,

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Stravování, teplé moře a čeští animátoři bylo to nejlepší z dovolené

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 9 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Alanya - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání