Prohlídka hotelu Kleopatra Remi ****
Recenze hotelu Remi Hotel **** (Turecko - Alanya - Kleopatřina pláž)
Jen pár kroků od centra města, Kleopatřiny pláže a v dosahu historických památek a nočního života. Skvělá volba pro nenáročné cestovatele, kteří chtějí být v centru všeho dění.
Fotografie
Ubytování
Zde jsme viděli různé pokoje, 2+0, 2+1, některé byli menší a jiné vetší..
Standardní pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny individuálně ovládanou klimatizací, telefonem, LCD TV se satelitním příjmem, WiFi (zdarma), minibarem (za poplatek), koupelnou se sprchou, WC, fénem, trezorem (za poplatek), balkonem.
V minibaru zdarma pouze voda.
Strava a stravování
ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva a zákusky. Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů k dispozici od 10:00 – 23:00.
Vybavení, služby a personál hotelu
Turecké lázně, fitness, biliard, sauna, pool bar
Pláž a moře
100m od pláže, na pláži mají 3 místa, kde mají lehátka vč all inclusivu( části pláže jsou očíslované)..
Okolí hotelu
Skvělá volba pro nenáročné cestovatele, kteří chtějí být v centru všeho dění.
Centrum Alanye vzdáleno 500 m, letiště v Antalyi 124 km.
Celkový dojem
Menší městský hotel.
z 8 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.