Napsat recenzi

Dovolená 2019

Recenze hotelu Kleopatra Royal Palm **** (Turecko - Alanya - Kleopatřina pláž)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 52x
Recenze se líbila: 26 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Průměrný hotel na konci města,hned vedle čistička odpadních vod,za ty peníze co to cestovky nabízejí se dá v Alanyi najít lepší hotel,za týdenní pobyt hodně předražené.Pláž přes rušnou silnici,

na pláži jemný štěrk-písek to není, vstup do moře přes velké balvany,ubytování podle toho,jaký pokoj dostanete.Jedna skluzavka u bazénu nefunkční.

Ubytování  průměrně (4/5)

Né všechny pokoje jsou stejné.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Jídlo dobré

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

čtyři hvězdy určitě Ne

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

vstup přes velké balvany.Někde malý kousíček vstup po štěrku-totálně přelidněno.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Na konci města,do centra půl hodiny pěšky.

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Za ty peníze už Nee.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 26
z 35 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Alanya - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání