Napsat recenzi

Hotel pro nenarocne.

Recenze hotelu Kleopatra Güngör Hotel *** (Turecko - Alanya - Kleopatřina pláž)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 92x
Recenze se líbila: 236 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Mensi hotel,vsude blizko.Spise pro nenarocne

Ubytování  průměrně (3,6/5)

Pokoj velky,2mistnosti a balkon.Sprchovy kout,hruza.Postele by zaslouzili lepsi matrace.

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

All inclusive bych to nenazvala.Spise plna penze s napoji.Snidane nejslabsi jidlo dne.Pri obedu a veceri,vzdy vyber z jednoho masa+prilohy a zeleninove pokrmy.Vse chutne a cerstve.Piti na baru jen do 21:00.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Personal mily,nebyl s nicim problem.Wifi i na pokoji.Moznost objednat na recepci masaz.Pujcit si lehatka a slunecnik za 25TL.K dispozici i smenarna

Pláž a moře  průměrně (4,6/5)

Plaz kousek od hotelu pres silnici.Cista,more uzasne.Zapujceni lehatek na plazi c.11 za 5euro,moznost zaplatit i na hotelu.

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

V okoli supermarket,restaurace,do centra cca 1,5km.V blizkosti autobusova zastavka.Mozno

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Za 7000 skvela dovolena.Kdo nepotrebuje luxus,doporucuju

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 59
z 88 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Alanya - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání