Nedoporučuji
Recenze hotelu Club Rasputin *** (Turecko - Alanya - Avsallar)
Absolutně neodpovídá nabídce CK.
Ubytování
Nafocené pokoje v katalogu jsou z doby nové výstavby.V současnosti jsou pokoje a příslušenství dosti opotřebované,závady na klimatizaci,sprchách,lednicích jsou neustálé a personál je neřeší.
Strava a stravování
Malá obměna jídel,nic závratného nečekejte.Kulinární zážitek zde nezažijete.
Vybavení, služby a personál hotelu
Naprostá ignorace máteli jakýkoliv problém v pokoji.Jinak obsluha baru i v jídelně v pořádku.Bazén a tobogán fajn,ale pouze do 19 hod.V hotelu není žádný mini market,stolní tenis,ani služba lékaře či prádelny jak je uvedeno v katalogu.Animátoři tragédie.Zmrzlinu pro děti jsme chodili kupovat na benzinku asi 500m od hotelu.Delegát k ničemu prodá vám předražené výlety a pak už se mu ani nedovoláte.
Pláž a moře
Na pláž musíte podchodem-schody v mokrých botech kloužou .Vylezete do hnusného bordelu a musíte jít ještě nejméně 300m na pláž.Na pláži taky nic pěkného odpadky se válí všude .Záchody jsou ale čisté.Vstup do moře samý šutr,takže pro děti místy až nebezpečné.Moře celkem čisté a teplé.
Okolí hotelu
Jedním slovem bordel.V okolí se staví,takže hluk ,prach a odpadky.
Celkový dojem
Nejezděte s Pantourem.Club Rasputin tak o hvědu méně opravdu jen pro nenáročné.Rozhodně nedoporučuji starším lidem a rodinám s malými dětmi-je tu spousta schodů a vše je od hotelu daleko.
z 39 recenzentů
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.