Potvredzujem ze je to vsetko tam ako opisuje Danka z Olomovca -Úžasná dovolenááááááá!!!!!!!!!!!!!!!
Recenze hotelu Monart City Hotel **** (Turecko - Alanya - Alanya)
Vsetko je tak ako opisuje v recenzii Danka z Olomovca a CK Globtour - vsetko vynovene, spokojnost s nasej strany je na 100% . Jedine co by som vytkla je to, ze presne na plaz ktora patri hotelu chodia sa kupat aj domaci a su dost hlucni, hlavne deti. Verim ze v blizkej dobe sa to vyriesi.
Ubytování
vyborne
Strava a stravování
vybornaaaaaaaaaaaaaa
Vybavení, služby a personál hotelu
mili, usluzni, snazia sa komunikovat
Pláž a moře
plaz pieskova, more- postupna hlbka
Okolí hotelu
vsetko upravene, nedaleko od hotela na promenade su fontany, detske hojdacky, preliezky, dospeli si mozu zacvicit priamo na promenade,, ale aj deti apod.,obchody blizko, centrum mesta je vzdialeny asi 20 minut.
Celkový dojem
Boli sme so vsetkym velmi spokojni a urcite sa tam vratime
z 29 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.