Koupání mezi odpadky
Recenze hotelu De Manor Hotel (ex Blue Island) *** (Turecko - Alanya - Alanya)
Nejhorší pro mě bylo špinavé moře, kam vysypávali asi z výletních pirátských lodí odpadky.V moři na pobřeží plavolo opravdu úplně vše.A po pročištění mořem byla voda smradlavá, po spreše i bazénu mi smrděly i plavky nepopsatelným zápachem z moře. Tak jsem tam i plavky vyhodila.
Ubytování
V pohodě, hlučno jako u silnice,ale jinak celkem OK.
Strava a stravování
Málo ovoce, nejdříve jablka,pak meloun.Pouze, nic jiného. Co se nesnědlo, dávalo se opakovaně , dokud to nesmrdělo.
Vybavení, služby a personál hotelu
žádná sláva
Pláž a moře
katastrofa
Okolí hotelu
žádná sláva
Celkový dojem
Už nikdy hotel Plaza!
z 8 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.