Uplne to nechapu
Recenze hotelu Blue Star Hotel **** (Turecko - Alanya - Alanya)
Hodne lidi pise na tento hotel pekne recenze. Nemohu rict ze bylo nebo jeste je vsechno spatne protoze personal je opravdu fajn... ale dobre to neni. Vsude se porad stoji fronta ... kapacita hotelu je uplne mimo. Lehatka, bar, lobby, bazeny.. vsechno plné na doraz. Animacni programy v podstate nejsou.... jidlo je ale fajn... kdyz si je kam sednout :-/
Ubytování
Co uz vic?
Strava a stravování
Vybavení, služby a personál hotelu
Moc tady toho neni.
Pláž a moře
Okolí hotelu
Celkový dojem
Zatim nejslabsi hotel
z 3 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.