Bylo nebylo

Recenze hotelu Atlas Hotel **** (Turecko - Alanya - Alanya)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,7
(na základě 10 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2012
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Není vhodné pro toho, kdo si chce užívat klidu.

Ubytování 

Nebyla pro nás nachystána přistýlka, zjistili jsme to v deset hodin večer v den příjezdu, když jsme chtěli jít spát /nic příjemného/. Personál sice milý, ochotný, ale než něco udělá... Na recepci jsme zjistili, že jsme tento problém neměli sami. Jinak ok.

Strava a stravování 

Ok

Vybavení, služby a personál hotelu 

Toto bych hodnotila každé zvlášť. Vybavení myslím ok, služby ok. Obsluhující personál laxní přístup - neuklizené stoly, nenachystané příbory, sami nekontrolují, nedoplňují např. pití, neustále je na to někdo upozorňoval. Na druhou stranu to většině turistů ani v nejmenším nevadí a chovají se jako ... Takže těžko říct, jestli je personál "prostě takový" nebo je to proto, že to klient nevyžaduje a potom "proč bychom se namáhali".

Pláž a moře 

Ok

Okolí hotelu 

Ok

Celkový dojem 

Ok

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené