Napsat recenzi

Hodnocení hotelu

Recenze hotelu Vincci Safira Palms Hotel **** (Tunisko - Zarzis - Zarzis)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2024
Přečteno: 1x
Recenze se líbila: 7 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásný hotel pro nenáročné obyčejný lidí , byl jsem moc spokojený vše bylo super, jídlo čistota , super personál počasí,moře , bazény, zahrada kolem bazénu,animační programy,vše fungovalo ... Trezor +poplatek za pobyt na recepci za osobu celkem 27usd. Nejsem náročný jsem normální co nehledá chyby ... Pobyt super, transfer 70minut od letiště. Za 16.000minus letenka minus transfery minus delegát minus pojištění ..Tak ta 8000.-super pobyt. Poletím zas.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

Super odpovídá kvalitě na cípu afriky

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Super stačí

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Personál milý super

Pláž a moře  průměrně (2,8/5)

Pohodě

Okolí hotelu  průměrně (2,8/5)

To je trochu horší ... Ale u hotelu a v hotelu super , dál od hotelu cca 1km za Ina život Tunisanu a ti nejsou moc na pořádek jinak vše super.

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

2poletím zas .. A sem.****

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 5 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Zarzis - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání