Napsat recenzi

Vydařená dovolená Lella Meriam

Recenze hotelu Lella Meriam Hotel & Club **** (Tunisko - Zarzis - Zarzis)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2014
Přečteno: 688x
Recenze se líbila: 296 čtenářům
Fotografie: 23
Videa: 0
Komentáře: 0
 • Hlavní budova ze strany od bazénu Hlavní budova ze strany od bazénu
 • Postel Postel
 • Vířivá vana Vířivá vana
 • Hlavní vchod Hlavní vchod
 • Oslík Oslík
 • Nápis Nápis
 • Krevety Krevety
 • Cesta na pláž Cesta na pláž
 • Pláž Pláž
 • Trhy Trhy
 • Velbloudice Mariam Velbloudice Mariam

Obrovská residence několika budov. Krásná pláž, milý personál, luxusní pokoje. Zkrátka více než nad očekávání.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Pokoj luxusní, nejlepší co jsme zatím v Tunisku měli (byli jsme zde již 5x), velká postel sice nás malinko tlačila matrace, ale jen na některých místech a kdo chce spát prostě usne. Na pokoji jsme měli vlastní koupelnu i wc, koupelna zahrnovala vířivou vanu, která byla plně k dispozici, nikde žádné plísně ani švábi, všude čisto. Dále na pokoji TV a velká vestavěná skříň z trezorem zdarma, na kterém je úplně primitivní si nastavit vlastní kód i bez pomoci personálu. Klimatizace nehlučná, příjemně chladila.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Už jsme zažili i větší výběr z jídel, ale i tak byl výběr dost velký. Je jasné že většina jejich jídel bývají každý den stejná jen v různých obměnách, ale každý den se ke stejným jídlům přidávaly i speciality a různé druhy "sladkých teček". Jediné minus byl nedostatek skleniček na tak velký počet hostů, takže jsme museli vždy poprosit číšníka a pak nám je donesl.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,8/5)

Hotel opravdu pěkný, obrovský, luxusní, všechno načančané. Personál kmital naprosto všude. Animátory jsme zažili už i vtipnější, ale zdejší také nebyli špatní, až na některé večerní programy, které byly spíš zábavné jen pro děti.

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

Moře a pláž nehezčí na jaké jsme zatím v Tunisku byli. Když se vyskytlo pár chaluh na pláži byly hned odklizeny. Lehátka i slunečníky zdarma.

Okolí hotelu  průměrně (2,4/5)

Nedaleké možnosti nakupování, trošku dál jsou tradiční trhy v Zarzis, ale u taxikáře se cesta dá usmlouvat na 5-7 TD a smlouvaví lidé si přijdou na své. Na vyvýšení u hotelu malá minizoo, kouzelná těhotná velbloudice, oslice, ovce kozy a ptactvo.

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Nejlepší dovolená na jaké jsme zatím byli, můžeme jen doporučit!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 41 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
 • Pro rodiny s dětmi
 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro starší a méně pohyblivé osoby
 • Pro mládež
 • Pro všechny věkové kategorie
 • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zarzis - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání