Napsat recenzi

od 5.6.-16.6.2015

Recenze hotelu Lella Meriam Hotel & Club **** (Tunisko - Zarzis - Zarzis)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2015
Přečteno: 256x
Recenze se líbila: 287 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Po přečtení různých recenzí jsme měli obavy,ale byli jsme velice spokojeni

Ubytování  průměrně (2,9/5)

pokoj byl čistý,když jsme si řekli o cisté ručníky tak jsme je dostali.Uklízečky se střídaly,což byla nevýhoda,neuklízí každá stejně.Klimatizece fungovala,lednici jsme si také mohli zapojit bez poplatku,trezor na pokoji a funkční

Strava a stravování  průměrně (3/5)

jídla bylo dostatek,ani jsme vše neochutnali,3x denně různé ovoce,dobrá káva,dortíky mňam,

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,8/5)

prostředí hotelu příjemné a čisté,internet zdarma na recepci,osušky bez poplatku.Animační program klasika.Sportovní vyžití bylo dostačující,ale komu se chce v takovém vedru?Naprostá spokojenost.

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

Moře teplé,pozvolný vstup,lehátek a slunečníků byl dostatek,pláž čistá,denně jí uklízeli.Pouze poslední dva dny pobytu bylo dost trávy,ale tu uklízeli.Velký nedostatek byl,že na pláži byl bar,kam si číšník nosil v pytli led,ten se po chvíli rozpustil a nápoje byly teplé a pouze nealko,ani káva,ani pivo.Dalo se to vydržet.

Okolí hotelu  průměrně (2,4/5)

V okolí hotelů jen málo obchůdků,procházky prakticky nebylo kam jít,

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Byli jsme moc spokojeni,užili jsme si to,příjemný hotel,ochotný personál,čisto,dobré papu,pokud byl nějaký problém-hned byl vyřešen.Měli jsme velice šikovného delegáta pan Simir,ochotný,příjemný,vše zařídil.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 41 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zarzis - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání