Napsat recenzi

Nejkrásnější dovolená

Recenze hotelu Lella Meriam Hotel & Club **** (Tunisko - Zarzis - Zarzis)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2014
Přečteno: 1 225x
Recenze se líbila: 329 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0

Po předchozí recenzi od jednoho pána panovaly před odletem obavy, přeci jen letím s přítelkyní a hotely vybírám já, i když nakonec to společně konzultujeme. Proto si dávám záležet, aby dovolená stála za to :). Tento hotel nás oba okouzlil z fotografií a i fotografie klientů vypadaly věrohodně, proto jsme se rozhodli dát mu šanci.

Já osobně jsem byl v Tunisku 5x (3x pevnina, 2x Djerba), vyzkoušel jsem různé hotely, vždy dobře prostudované ze stránek ******.cz či zde recenze.cz a nikdy jsem se ,,nespálil", zde jsem to risknul a z pouhých pár recenzí z toho jedné velmi negativní do toho šel. A jsem rád, tento hotel je skvělý, za cenu, za kterou se dá ALL-I sehnat nevím o lepším.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Dali jsme na recepci do pasu 5 EUR, ale moc se to slečně recepční nelíbilo. Nicméně dostali jsme pokoj sice s výhledem na hotelovou čistírnu vody, která přes den trochu hučela. Ale vybavení pokoje (vířivá vana, vestavěná skříň, LCD televize atd.) nám i horší pozici pokoje plně nahradily. Nikde jsem nezažil lepší ubytování! Ano pružiny v matraci jsou skutečně při spaní cítit v zádech více ale nic co by nešlo ,.vydržet".

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Skvělé, velký výběr všech možných jídel. Každý den několik druhů ryb ( i krevety). Hranolkáři a řízkaři si také přijdou na své. Nabídka skutečně široká, a to se týká i nápojů. Jediným problémem je nedostatek skleniček, ale po vyžádání si jich je personál sám donese až k vašemu stolu a to bez jakéhokoli bakšiše, chce to jen být příjemný :-).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,8/5)

Skvělý tým uklízeček, který skutečně precizně pečoval o čistotu hotelu. Příjemní pracovníci na recepci, číšníci i někdy sice trochu otravní a nudní animátoři :-). Hotel nabízí několik barů, vnitřní a vnější bazén, maurskou kavárnu, hotelové disco, masáže, spa a wellness i kadeřnictví a já nevím co ještě :-). Personál je vstřícný a k hostům se chová vřele, pokud tedy sami hosté nepřijedou vyhledávat problémy.

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

Pláž vzdálena cca 200 m, komunikace opravdu není příliš rušná tudíž vhodné i pro rodiny s dětmi a starší osoby. Denně uklizená, dostatečný počet lehátek. Moře dopoledne krásně čisté, odpoledne příliv a skutečně MALÉ množství chaluh na břehu a trošku na dně, nicméně stačí uplavat pár metrů a je pod vámi zase jen písek. Zatím nejlepší v Tunisku

Okolí hotelu  průměrně (2,4/5)

Krásně udržované, nádherný hotel, skvělá minizoo s velbloudicí Mariam a nervním oslíkem. Hotel jsem si zamiloval a rád se tam zase někdy vrátím. Za branama hotelu sem tam nepořádek ale to je Afrika. Zdejší odpadky bych klidně vyměnil za jejich slušnost vůči sami sobě, v porovnáním s ČR.

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Skvělý hotel za skvělou cenu! 10 km od města Zarzis, taxikem bezproblemu za 6 dinárů, každou st a so trhy, skvělá atmosféra. Jsem nadšen!BEZBARIÉROVÝ HOTEL!!

Jen v hotelu je vždy dost nevychovaných Rusů a Němců ale to je Tunis-

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 41 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zarzis - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání