Napsat recenzi

Krásná dovolená

Recenze hotelu Lella Meriam Hotel & Club **** (Tunisko - Zarzis - Zarzis)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 122x
Recenze se líbila: 43 čtenářům
Fotografie: 11
Videa: 0
Komentáře: 1
  • Pokoj Pokoj
  • Molo na pláži Molo na pláži
  • Socha před hotelem. Socha před hotelem.
  • Animátoři Animátoři
  • Strop pokoje Strop pokoje
  • Výhled z pokoje Výhled z pokoje
  • Vestavěná skříň kde je umístěna i lednice. Vestavěná skříň kde je umístěna i lednice.
  • Zarzis Zarzis
  • Pohled na terasu z pokoje. Pohled na terasu z pokoje.

Už od začátku jsme nečekali luxus. Je pravda ,že hotel by potřebovala rekonstrukci. Na druhou stranu jsou pokoje čisté každý den nové ručníky a uklizeno. Personál milý a ochotný. Jídlo je pestré. Hladem jsme tam určitě netrpěli ba naopak byli jsme přejezení. Je pravda ,že jsou fronty na jídlo ,ale to jsou všude. Je jedno do jakého hotelu půjdete někteří lidé jsou prostě nenažraní hlavně Rusáci . Naberou si kopu jídla a stejně to nesní. Personál to potom musí vyhodit je to plýtvání. Tým animátorů neměl chybu. Celou dovolenou nás bavili. Od rána do noci... neustále jsme se smáli. ❤️ Úžasná dovolená.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Hotel by potřeboval rekonstrukci.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,8/5)

Personal

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

Okolí hotelu  průměrně (2,4/5)

Chudoba

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Spokojenost

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 41 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Jana: Dovolená snů - 30. 9. 2019 14:20

Nic strašnějšího jsem v životě nezažila. Všude bordel,špína. Záchody u bazénu se ani náhodou neuklízeli.Co je toaleťák to asi nevědí. A jestli si myslíte, že na pláži jsou toalety, tak jste na velkém omylu. Dokonce tam bylo něco jako bar,ale první tři dny jsme to nepoznaly.Až čtvrtý den jsme zjistily,že tam třeba dostaneme cocacolu,i když při té čistotě se ani nedivím, že jsem dostala průjem. Pokoj byl docela pěkný až na to , že při příjezdu neuklizený.Jedna osuška pro nás 3 lidi. Lednička nechladí, klimatizace nechladí.V hotelu funguje klimatizace jen do poloviny září.Co se týče jídla,tak při příjezdu na večeři totální bordel.Že bych si vybrala nějaké jídlo, nebuďte naivní. Příbor také špinavý, personál naštvaný, neúslužný.Myslím, že se nepletu, že jsem viděla po terase běžet i švábíka.Prostě dovolená snů..... reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zarzis - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání