Napsat recenzi

KATASTROFA

Recenze hotelu Lella Meriam Hotel & Club **** (Tunisko - Zarzis - Zarzis)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: září 2018
Přečteno: 348x
Recenze se líbila: 65 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Ubytovat tam lidi zodpovědné za nabídku. Za celoroční práci jsem si jela odpočinout. Místo toho jsem se se bála letět zpět, abych se nepokálila, v teplotě a doslova kolapsovém stavu,několikrát jsem málem omdlela. Za 12 DNÍ JSEM ZHUBLA 5 kilo.Špína, neuklízí se tam ,WC nejde používat, přetékaly výkaly po zemi, smrad , špinavé stoly, nádobí. Doteď beru ATB na střeva a jsem na nemocenské.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Vše opotřebované, proležené matrace,výhled na smetiště, pod balkonem cesta pro zásobování, odvoz odpadků a zároveň přístupová cesta pro zaměstnance.Proutěná křesla na balkoně rozbitá, vše upatlané, vana neviděla mycí prostředek několik měsíců, povlak jako z plastelíny z mastnoty a špíny, nevytírali, nestlali, nepřevlékli za celý pobyt, ručníky vzali , ale nedodali.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Jídelna plná pachů, špinavé stoly, upatlané, všude po zemi papír. ubrousky , ale na stole zádný,nedostatek hrnečků i talířů, ve 4+ hotelu byly voskované 1dl kelímky,špatně myté nádobí i příbory. Za dva dny jsem dostala průjem a trval i během léčby, jedla jsem jen suché bagety a pila balenou vodu. Jídlo stále stejné vejce, džemy, salám a co zbylo z večeře na snídani ,brambory, oběd pořá ,d dokola pár druhů jídla, co se nesní na oběd, tak dají na večeři.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,8/5)

Opotřebované, špinavé ,upatlané. Služby žádné.Personál neslyší ani na bakšiš.

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

Pláž písečná, několik dní vyplavené chaluhy, nikdo je neuklidil, pouze udělali cestičky do moře, prví dva metry z břehu průchod jak rašeliništěm. Lehátka zničená, matrace potrhané, ručníky jsme měli svoje,ale prý půjčovali na recepci.

Okolí hotelu  průměrně (2,4/5)

SMETIŠTĚ.

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Zděšení kde to jsem na dovolené, zklamání.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 19
z 41 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zarzis - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání