Napsat recenzi

Horor

Recenze hotelu Lella Meriam Hotel & Club **** (Tunisko - Zarzis - Zarzis)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 113x
Recenze se líbila: 28 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Příšerné, pokoje špinavé, nedostatek balené vody, výpadky proudu, výpadky vody třeba dva dny...5 druhů jídel a každý den se opakují. Nedostatek nádobí, vína. Pláž neudržovaná, spinava. Cestou na pláž vytékala moč proudem doprovázena otřesným zápachem ze kterého se zvedal žaludek...jsme v Tunisku už po třetí, ale ať nám někdo nevyklada,jako delegát že to je úplně normální...do tohoto hotelu bych nikdy své děti nevzala. A už rozhodně tento hotel nenavstivime....tento hotel doporučuji místnímu lidu, protože pro ně je to jednoznačně luxus.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Špinavé pokoje

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Jednotvárná strava, na klasiku jako hranolky a spagety neskutecne fronty

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,8/5)

Na pokoji nefunkční trezor, zámky, není fén, a nemají rošty pod matracema, takže spíte jako na moři.Uklid hrozný vytirali špinavou vodou.

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

Zanedbaná, špinavá .to co moře vyplavilo tam nechali celý týden.

Okolí hotelu  průměrně (2,4/5)

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Jsme znechucení se

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 19
z 41 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zarzis - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání