Napsat recenzi

Hezký hotel s hrozným personálem a službami na nízké úrovni

Recenze hotelu Lella Meriam Hotel & Club **** (Tunisko - Zarzis - Zarzis)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 86x
Recenze se líbila: 40 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel je pěkný a v dané oblasti prý nejnovější. Bohužel hotel vlastní laxní majitel, který již na dobré služby rezignoval. Pokoje hezké, velké , ale neudržované. Pláž poměrně pěkná - málo lehátek, bar nefunguje. Jídlo průměrné - vždy bylo co si vybrat. Hrůza však byl nedostatek nádobí, vidliček, skleniček, ubrusů... Největší katastrofa však byl personál. Animátoři pod vlivem drog "hašiš", opilý, zmatení, drzý, obtěžující klienty. Největší vrchol je bazén, který slouží místním obyvatelům jako veřejné koupaliště, kteří se tam za 20dinárů chodí koupat. Místní se v bazénu koupou v oblečení, v riflích, špinavých rozdrbaných trenclích, ženy v hábitech. Zaberou lehátka, jsou hluční aj. Vše bych v korespondenci s nízkou cenou překousnul (málo vidliček, chybějící toaleťák, absence baru na pláži aj.) - co mne však odradilo byl zmiňovaný bazén plný místních, hlučných obyvatel ... :-(

Hotel je moc pěkný, a pěkném místě. Je velice pěkně koncipován. Chtělo by to však menší investice (dokoupení inventáře - včetně příborů, skla, slánek, ručníků, lehátek aj.) a hlavně pořádné vedení s bičem na zaměstnance. Tito co tam byli si tam opravdu dělali co chtěli. Všichni jsme se tam shodli, že zaměstnancům chybí pevné vedení !

Ubytování  průměrně (2,9/5)

pokoje hezké, prostorné ....

Strava a stravování  průměrně (3/5)

průměr... bylo vždy co si vybrat....

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,8/5)

- hrůza.... chaos, zaměstnanci přidrzlí, otrávení ....

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

pěkná pláž.... nedostatek lehátek, absence baru... (pouze pár umatlaných plastových flašek nealka)

Okolí hotelu  průměrně (2,4/5)

standard

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Hotel je moc pěkný, a pěkném místě. Je velice pěkně koncipován. Chtělo by to však menší investice (dokoupení inventáře - včetně příborů, skla, slánek, ručníků, lehátek aj.) a hlavně pořádné vedení s bičem na zaměstnance. Tito co tam byli si tam opravdu dělali co chtěli. Všichni jsme se tam shodli, že zaměstnancům chybí pevné vedení !

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 19
z 41 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zarzis - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání