Napsat recenzi

CLUB LELLA MERIAM

Recenze hotelu Lella Meriam Hotel & Club **** (Tunisko - Zarzis - Zarzis)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 89x
Recenze se líbila: 46 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Za mě spokojenost, nečekala jsem žádný luxus, takže mě nic nezaskočilo, naopak všude v rámci možností čisto. Naprosto milý personál, úžasní animátoři, hromada jídla pokaždé vynikající dortíčky, meloun jaký tady prostě neochutnáte....z něj bylo cítit slunce....pláž udržovaná, moře čisté a teploučké, bazén super - vše bylo hlídáno - u bazénu plavčík, takže jste nemuseli mít strach o děti, u moře ochranka stále ve střehu, vchody do hotelu hlídány, fakt super, dokonce animátoři umí pár slovíček česky, takže legrace....

Ubytování  průměrně (2,9/5)

čisto, pokud si uvědomíte jinou mentalitu, pochopíte, že mají jiné úklidové návyky

Strava a stravování  průměrně (3/5)

pestrá, každý si vybral, všeho dostatek

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,8/5)

pokoj už byl lehce "unavený" - oni prostě neumí údržbu, a to jak věcí, tak vybavení hotelu...jsou prostě jiní....to jim nelze vytýkat...(upřímně komu by se chtělo ve 40-ti stupních štukovat).....

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

naprosto skvělé....i vyplavená tráva byla odklizena..(z dohledu) :)

Okolí hotelu  průměrně (2,4/5)

uvnitř naprosto super, venku....vše schováno za zeď......:)

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

spokojenost, jeli jsme tam hlavně za mořem a sluncem takže vše ostatní byl bonus.....:)

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 19
z 41 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zarzis - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání