Napsat recenzi

Pohodová dovolená u nádherného moře s malou pláží.

Recenze hotelu Hotel Iberostar Safira Palms **** (Tunisko - Zarzis - Zarzis)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2019
Přečteno: 18x
Recenze se líbila: 2 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Příjemný hotel na klidném místě v Zarzisu u krásného moře, ale špatnou pláží.

Ubytování  průměrně (4/5)

Po příjezdu do hotelu jsme dostali pokoj v přízemí, hned u bazénu a druhý s výhledem na poušť, ale protože jsme si připlatili v CK pokoje s výhledem na moře, požádali jsme ráno na recepci o výměnu, pokoje nám byly vyměněny v poledne a odpovídaly našemu požadavku, krásné, prostorné, čisté s výhledem na moře. Úklid byl prováděn denně a

výměna ručníků ob den.

Většina českých a polských rekreantů dostávala pokoje v přízemí s výhledem na parkoviště, do dvora a na hřiště.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

V hotelu si opravdu vybere každý, jídlo bylo velmi chutné, hodně zeleniny, ovoce, salátů, ryb, maso nejvíce drůbeží, tuniská jídla, pizzy, špagety, polévky, výborné zákusky. Víno v lahvích lahodné, jak růžové tak i bílé, bylo i pivo. Velmi dobrá káva,čokoláda.

Jediný problém byla klimatizace v jídelně a v prostorách hotelu, vypadávala a vzduch byl na padnutí. Večeřet je lepší venku na terase, kde pofukuje větřík.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Vybavení hotelu je na velmi dobré úrovni, venkovní prostory mají zrekonstruované, čisté a upravené, chtělo by to více posezení-málo míst na sezení, pouze pár stolků,večer plno. Personál hotelu velmi příjemný a usměvavý. Denně probíhaly animační programy jak pro děti, tak večer pro dospělé i sportovně založení klienti si přišli na své, hrál se volejbal,

šipky, apod.

Bazén v areálu hotelu byl denně uklizený, připravený a velmi čistý, lehátek byl dostatek. U bazénu je bar, který funguje od 10 hod až do večera.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž u hotelu malá, málo lehátek, museli jsme vstávat ráno na 7 hod. a zabrat lehátko, jinak obsazeno, mimo sezonu nebude problém, ale v sezoně nabito, špatný přístup do moře, přes kameny, ale jakmile přejdete kamenitý začátek, jste v krásném, teplém, azurovém moři s jemným pískem-nádhera.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Po pláži se dá jít jak doleva, tak doprava, velmi příjemná procházka. Jinak nic moc, do města daleko, jedině taxíkem. Vzhledem k tomu, že jsme přijeli do hotelu jenom 4, tak nám žádné výlety delegát nenabídl. Delegát, je příjemný a velmi ochotný pán, který poradí a pomůže, je-li třeba, umí dobře česky.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Pohodová dovolená v příjemném rezortu u nádherného moře s malou pláží.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Zarzis - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání