Podvod

Recenze hotelu Hotel Dar Ismail ***** (Tunisko - Tabarka - Tabarka)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,6
(na základě 18 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2014
Fotografie: 0
Komentáře: 1

3 dny před odletem nám bylo oznámeno, že se mění cílové letiště. Na poslední chvíli jsme již nemohli hotel změnit a z původní 15ti minutové cesty do hotelu se stala cesta tříhodinová. Tento hotel jsem vybírala jen proto, že je blízko letiště. Až na místě jsem se dozvěděla, že to není náhoda, a že tyto lety pravidelně v úterý přistávají v Tunisu. Cestovní kanceláří se cítíme podvedeni (mají vychytrale napsané VOP,a už dopředu naplánované cesty do Tunisu), protože za těchto podmínek bychom si zájezd ani my, ani nikdo jiný nekoupili. Cestou nám delegát koupil pití, na 6 osob jsme dostali dvě 0,5 l lahvičky. Ty jsme v hotelu museli hlídat, protože žádnou jinou balenou vodu nedostanete.

Ubytování 

Příjezd na hotel byl ve 3:30 ráno. Při zakoupení jsem žádala 2 pokoje vedle sebe, na recepci o tom nikdo nevěděl. Čekala jsem než se ubytují ostatní, teprve poté jsem mohla dostat jiné pokoje, vedle sebe. Jeden z nich byl neuklizený. Znovu jsem měnila pokoj, přespala jsem v něm do rána, a druhý den už jsme měli pokoje uklizené a vedle sebe. Splnění tohoto primitivního požadavku trvalo v hotelu hodinu, takže jsem zalehla v 5 hodin ráno 2.7.2014. Dovolená byla od 1.7.

Strava a stravování 

Strava pestrá, ale snídaně ubohé, a pořád stejné.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál vstřícný, animátoři se snažili.

Pláž a moře 

Pláž čistá, lehátek dostatek, měkké matrace na lehátka za poplatek.

Okolí hotelu 

Po zbytečných komplikacích zkracujících naší dovolenou jsme se k návštěvě města nedostali.

Celkový dojem 

Pokud bych přistávala v Tabarce, poletím klidně znovu.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

M
Marketa 11. 07. 2014 19:07
...
u CK ********* asi normalka,budte radi ze Vam to rekli tri dny pred odletem. Nam to nerekl nikdo jen vyvesili na ceduli den pred odletem domu,nebylo zajistene jidlo a ani piti.Okradli nas o veceri,domu jsme se misto druhe jedne hodiny jsme pristavali ve tri.