Dar Ismail -luxusní dovolená za "babku"

Recenze hotelu Hotel Dar Ismail ***** (Tunisko - Tabarka - Tabarka)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,6
(na základě 18 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 0

tak tady jsme byli poprvé a zcela určitě naposledy.

Ubytování 

není problém, aspoň mi ho neměli , ale jejich toaletní papír je na jedno vytření pr****, takže pokud je na pokoji fronta na WC ,ten druhý má smůlu:-))))

Strava a stravování 

jak by řekl Bohuš , však sa to nedalo žrat!!! teď vážně, své michelinské kuchaře by měli poslat se naučit vařit někam mimo Afriku, jídlo je bez jakéhokoli pachu či chuti, chybý nápad, člověk by čekal že používají koření,které Vám cpou všude u stánků,ale do jídel ho asi zapomínají dávat, natož špetku soli,ta v některých případech dokáže zázrak a i z blafu máte najednou kulinářský zážitek :-)))

Vybavení, služby a personál hotelu 

trezor bez baterek, klíč prej má být u klíče od pokoje, nějak se asi ale zatoulal. pokud si myslíte že za Vaše peníze pocítíte 5* servis, tak na to rychle zapomeňte, po vstupu do závodní jídelny se Vám hned zvedne kufr, když uvidíte doslova "ŽRÁT" místní populaci ,jestli si myslíte že to přežijete, tak se pletete,jako další Vás čeká fronta jak za komárů na banány,a když dáte i tohle ,tak Vás srazí na kolena nechutnej bordel na stolech po těch co dojedli ty šmakulády co tam páni mistři uklohnili. poznámka redakce: příbory si vemte z domu, budou se Vám hodit, místo v kufru nezaberou,a ušetří spoustu času a doprošování se o ně.co se týče koupání v bazénu, tak na ty krásné fotky z cestovky zapomeňte, až uvidíte batmany v něm ,ta chuť Vás rychle přejde,leda že si chcete domů přivést suvenýr v podobě nějaké civilizace :-))) jediný co se dá vyzdvyhnout je práce animátorů a pár pucfleků ,kterým práce nevadí.

Pláž a moře 

na Tunis až překvapivě krásné

Okolí hotelu 

kdo dělá ve spalovacím průmyslu, může to tu spojit s příjemným obchodem, ten bordel co je všude kolem, by si zasloužil hezkou spalovnu komunálního odpadu

Celkový dojem 

tato dovolená by neměla stát 17-20tisíc, za tyto peníze si najdete určitě něco lepšího, ale pokud by ji nabízeli do 10 tisíc, služby by této ceně určitě odpovídaly.

Jinak co se týče Firo tour, tak by si v prvé řadě měl sehnat jiného dopravce, poněvač Tuniská společnost se neumí postarat o své pasažéry, doporučuji své pití na palubu letadla, bude se hodit, deci a půl na tři hodiny letu je málo a radši se i najíst než do toho letadla nastoupíte. Dále bych málem zapoměl na prvotřídního a na svém místě toho pravého hlavního delegáta pana TOPOLA,, tento člověk by s lidma vůbec neměl přicházet do styku,arogant a narcis jak prase, on si snad myslí že ten zájezd Vám platil on sám ze svého, tudíž má pocit že je vše v pořádku a ne aby sis myslel že je něco špatně.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře