Napsat recenzi

Tej Marhaba

Recenze hotelu Tej Marhaba **** (Tunisko - Sousse - Sousse)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2014
Přečteno: 367x
Recenze se líbila: 285 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento hotel nedoporučujeme celkový dojem opravdu není takový jaký očekáváte.Hlavní problém ve stravování,pít víno z plastu jak na nádraží no katastrofa a o ostatním ani nemluvě.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

smrad,a špína bez drobných jako dýško se nedočkáte nic naví

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

hrozný plastové kelímky plněné do půlky i vínem, no kde to jsme???jídlo také nic moc a jídelna stále přecpaná

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

animační program nic moc,

Pláž a moře  průměrně (2,6/5)

není nikde uvedeno že se jde přes cestu a koupání s místníma lidma na pláži to jsme taky ještě nezažili většinou má každý hotel svojí pláž kam nemůžou cizí.smrad od velbloudů.

Okolí hotelu  průměrně (2,5/5)

Celkový dojem  průměrně (3/5)

tento hotel nedoporučuji vůbec se nám nelíbilo prostředí

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 5
z 11 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Sousse - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání