Napsat recenzi

Průměrná spokojenost

Recenze hotelu Riadh Palms Resort & Spa **** (Tunisko - Sousse - Sousse)

Hodnocení:
průměrně: 3,3/5
Vloženo:
Pobyt: září 2023
Přečteno: 0x
Recenze se líbila: 3 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

V hotelu jsme byli před šesti lety a nyní opět. S negativními recenzemi se neshoduji. V červenci jsme byli ve 4* hotelu i v Bulharsku, ale v tomto hotelu se mi líbí více. Je třeba zohlednit, že se jedná o hotelový kolos a tudíž nějaké fronty a nedostatky se dají očekávat.

Jinak oceňuji, že hotel ustál výpadky klientely během koronaviru. Spousta hotelu tuto výluku nezvládla.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

V pohodě. Hotel prošel výraznou renovací včetně nového nábytku v pokojích. Na africkém kontinentu jsou standardy trochu jiné.

Strava a stravování  průměrně (3,4/5)

Odpovídající kategorii. Drobné nedostatky se dají tolerovat. Výběr jídla rozmanitý. Po 14-ti dnech se to projevilo na plusovém váhovém výsledku. Na úrovni stolování jednotlivých hostů velmi záleží. To, co po sobě na stole nebo i pod zanechávají, personál neovlivní.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,3/5)

Vybavení nám vyhovovalo až na výpadky výtahu. Většinou ale ochotný personál se hostům snaží vyhovět včetně výměny pokoje s lepším výhledem.

Pláž a moře  průměrně (3,9/5)

Moře super. Ráno klidné, odpoledne většinou přidávalo na vlnové intenzitě. Pláž dobrá, ale více lehátek včetně odpadkových košů a lepší organizační systém by prospěl. Čistotu pláže do značné míry ovlivňují klienti. Nedopalky, pohozené kelímky, rozházená lehátka jsou vizitkou.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Líbila se nám promenáda u moře a rušný život domorodců i turistů. Možnost procházek, nákupů, volného pohybu bez dotěrných prodejců.

Celkový dojem  průměrně (3,3/5)

Spokojenost. Před šesti lety se nám hotel líbil více, ale oceňuji provedenou renovaci na chodbách i pokojích, která byla a je finančně velmi náročná. Jelikož jsme zde byli již dvakrát, potřetí už nemusíme, ale pro středně náročnou klientelu hotel klidně doporučíme.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 41
z 78 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Sousse - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání