Napsat recenzi

Dovolená v září

Recenze hotelu Jaz Tour Khalef ***** (Tunisko - Sousse - Sousse)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: září 2020
Přečteno: 73x
Recenze se líbila: 10 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Průměrná dovolená. Na termín od 3.9. - 10.9. 2020 nic moc počasí, nečekal jsem.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Byť hotel není z nejnovějších, je pořád v dobré kondici, není nic na coby se dalo stěžovat.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Zde lze hotel hodnotit na 1*. Strava výborná, čerstvá, skvělý výběr, jídlo chutné, dostatek ovoce, zeleniny. Nebylo nic, co by nám chybělo!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Doba kovidová, čili veškeré aktivity v hotely odstaveny. Personál hodnotím velice pozitivně, příjemný, úslužný, ochotný, zde není co vytknout.

Pláž a moře  průměrně (3/5)

Bohužel asi největší zklamání bylo právě moře a tak jsem se na ně těšil. Moře bylo sice teplé, nicméně špinavé, plné odpadků. Co přinesla bouře se snad ani nedá popsat, hromada plastů, všemožných odpadků, vše co plave byla možnost najít a sebírat! Fakt je, že snaha místních o úklid na pláži před hotelem sice byla, je to ovšem sisifofská práce, jen co něco málo uklidí, připlave další svinstvo. Vůbec nejsmutnější pohled byl na dvě turistky, které našly igelitový pytel (kde jinde než v moři) a začaly do něj sbírat plovoucí odpadky. To vážně vidět nechcete :(

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Klasická Afrika, zde myslím každý bude vědět o čem píši. Každý resort se stará pouze o to své, zbytek už nikoho nezajímá, čili nic, co by oku turisty lahodilo.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

V našem soukromém žebříčku hodnocení zájezdu tento zájezd hodnotíme spíše jako podprůměrný, není nic, proč bychom se sem chtěli vrátit. CK ani hotelu pochopitelně nelze vyčítat, že nám ze sedmi dnů dovolené dva dny komplet propršely (jakože fest, poctivá bouřka) a den a půl byl pod mrakem, to je holt příroda.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 1
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Sousse - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání