Napsat recenzi

Skvělá dovolená

Recenze hotelu Soviva Resort (ex Palmyra Aquapark Kantaoui) *** (Tunisko - Port El Kantaoui - Port El Kantaoui)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2024
Přečteno: 0x
Recenze se líbila: 7 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Vrátili jsme se z dovolené v hotelu Soviva, kde jsme byli od 8.5. do 15.5.2024. Po přečtení recenzí jsme byli mírně rozladěni. Avšak musíme uznat, že hotel byl naprosto skvělý. Dozvěděli jsme se, že došlo k výměně vedení a opravdu, my si nemáme vůbec na co stěžovat. Hlavně nás překvapilo jídlo, toho bylo fakt hodně a velký výběr.

Ubytování  průměrně (3,1/5)

Čisté pokoje.

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Na jedničku s hvězdičkou. Velké příjemné překvapení.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Všichni usměvaví, v hotelu vše, co potřebujeme. WiFi všude a zdarma.

Pláž a moře  průměrně (2,6/5)

Moc jsme nevyužili, byla ještě zima, ale pláž vypadala udržovaně, slunečníky a lehátka zdarma.

Okolí hotelu  průměrně (2,8/5)

Hodně obchodů a restaurací, kousek přístav Port el Kantaoui.

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Určitě se sem vrátíme.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 50
z 98 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Port El Kantaoui - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání