dovolená 2013

Recenze hotelu Skanes Serail & Aquapark Hotel **** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Průměrné hodnocení hotelu:
2,9
(na základě 49 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Celkový dojem, díky zvláštní přitažlivosti místa, nádherný pocit vnitřního tepla. Takže jsme si nikým a ničím nenechali dovolenou pokazit. Jinak tak trochu lesklá bída.

Ubytování 

Pokoj neodpovídal nabizenému - pod stolkem u zrcadla oprýskaná zeď, utržené držátko. Od cigaret propálená židle, deska u umyvadla také, padající závěs okolo vany. Rozměry miniaturní. Okolní pokoje návštěvníků jiných CK byly značně větší, takže asi záleží na tom co CK koupí. Úklid po dýšku perfektní.

Strava a stravování 

Nám chutnala, i když stále stejná a stejná, ale díky většímu množství, jste simohli každý den přichystat něco jiného, to však neodpovídá hvězdičkovému zařazení, jednak obslužný personál nevzrušovalo to, že přetékají nádobky pod kávou či čajem ani další nepořádek. Pardon - jednou je to zajímalo, když tam došla kontrola, tak neuvěřitelné zrychlení z nuly na stovku jsem ještě neviděla. Najednou nebyly stoly nenechystané - nesháněli jste si příbory, rozházené jídlo zmizelo rychlostí blesku, dokonce bylo najednou již doplněné, rozmačkané ovoce snad sublimovalo.....ani šibalové asi vědí jak to má vypadat...a možná to ví delegát a dokonce třeba byla poučena, že by to měla řešit?

U Al - velmi nepříjemná obsluha v baru budovy a na pláži, jako by to byli bráchové. Lidi je očividně obtěžovali a dělali vše pro to, aby se jich zbavili. Vykompenzoval to pán obsluhující bar u bazénu, takže jsme chodili tam. Možná to bylo i tím, že delegátka se tam za celý pobyt ani neukázala.

Vybavení, služby a personál hotelu 

průměrné

Neuvěřitelně krásné prostředí okolo bazénu.

Pláž a moře 

Odporuje všem údajům v katalogu - každý den obrovské nánosy founy i flory z moře na pláži, odklízené, ale většinou až v průběhu dne. Vstup do moře asi 5m přes tyto rostliny. Delegátka nás ujistila, že to tak je stále, že nejde o nějakou náhodu, kdy bylo moře rozbouřené. To znamená, že CK používá klamavé praktiky. Pokud vám biologická špína vadí, nejezděte sem.

Okolí hotelu 

Jední slovem bordel, jako všude v této zemi. Obrovské kopy odpadků, nevím zda zde existují spalovny, ale kde je volné místo vrší domorodci odpad, ze staveb, všude poletují igelitové sáčky, petky se válí. Takže úplně těsné okolí hotelu uklizené, o 5 metrů dále opravdu neuvěřitelný bordel. Delegátku to opět nijak nerozhodilo.

Celkový dojem 

....... opakuji úvod ......jsme si nikým a ničím nenechali dovolenou pokazit. Mnohé neodpovídá ++++!

Pokud to člověk přijme tak jak to je, odjíždí spokojený. Zvláště pokud zde najdete příjemné přátele.

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené