Napsat recenzi

Vyjádření

Recenze hotelu Royal Thalassa Monastir Hotel Resort ***** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 2,2/5
Vloženo:
Pobyt: září 2022
Přečteno: 84x
Recenze se líbila: 17 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Neradím jen píši svůj názor. Byl jsem v tomto hotelu od 13.09. 2022 do 23. 09. 2022

Bohužel nám tam poslední dva dny propršelo, ale přírodě se nedá poručit.

Ubytování  průměrně (3,4/5)

Ubytování celkem bez problémů. lednice fungovala, klima také, záchod splachoval, uklízečky se staraly.

Strava a stravování  průměrně (2,6/5)

Co chtít za ty peníze, že. Vegetariáni a sladkožrouti (pečivo) jásají. Za celých 11 dnů mého pobytu jedno a to samé, rozepisovat se nebudu, nevěřili by jste mi. Jen perlička. U salámu 1 až dva druhy celou dobu stojí zaměstnanec a hlídá aby jste si náhodou nevzali o kolečko víc a aby to nevypadalo blbě, že to hlídá tak tam stojí a ten salám krájí. Vodu k jídlu dostanete deci (samozřejmě teplou) a pak vás ignorují což turisté udělali po svém, začali si čepovat sami.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,6/5)

Vybavení hotelu (pokojů) dá se srovnat s ostatními 5* v Africe. Je to starší hotel který potřebuje hlavně venkovní renovaci. Číšnici se nezastavili, zažil jsem aroganci manažérů což jsem si nenechal líbit a tím si u číšníku zajistil respekt a uznání.

Pláž a moře  průměrně (3/5)

Pláž i moře v pohodě, pouze mi vadilo, že i po 30 metrech byla voda po pás. Pokud bylo bezvětří, voda průzračná, teplá a nebylo třeba obuv. Plážový bar nabízí pouze nealko a točené pivo. Koncem sezony se zavírá a jediný bar je u bazénu, kde dostanete i kávu a jejich alkoholické nápoje. Barman je pouze jediný, tudíž si musíte počkat.

Okolí hotelu  průměrně (2/5)

A to nejdůležitější. Hotel stojí v místě kde nic není, kam se nedá chodit. Nejbližší místo, pro nákup je Monastir 10km. na východ. Cesta taxíkem vyjde 20dinárů tam a dvacet zpátky. 15 km. na západ je Sousse kde vás taxi vyjde na 50 dinárů. Doporučení, berte si s sebou léky které ani nepotřebujete, teploměr protože tam doktora nenajdete. Tohle mne opravdu vytočilo. A protože tam večer opravdu není kam chodit celý hotel sedí u jediného baru a umíte si představit tu frontu. Vypijete si své pivo a opět si stoupnete do fronty.

Celkový dojem  průměrně (2,2/5)

Můj a jen můj dojem je, že tento hotel nikdy více. Před 3 roky jsem byl v hotelu Mahdia Palace, což je také 5* hotel, kousek od Sousse a oproti tomuto to byl luxus.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 1
z 5 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Monastir - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání