Napsat recenzi

Dana Kostelňáková

Recenze hotelu Rosa Beach Thalasso & Spa Hotel **** (Tunisko - Monastir - Skanes Monastir)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: září 2022
Přečteno: 58x
Recenze se líbila: 11 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel Rosa Beach Thalasso hodnotím jako velmi slušný.

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Při příjezdu nebyl pro nás volný pokoj a tak jsme dostali rodinný pokoj,že ráno budeme ubytovaní jinde,ale zůstali jsme na tomto pokoji až do konce dovolené,takže super. Mají tam nejlepší postele v jaké jsem kdy spala.

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Jeikož tato země je ochuzena o vepřové maso,tak se snažili jak mohli. Chyběly mi vařené brambory.1x byla bramborová kaše a jinak smažené brambory. Polévky byly taky celkem chutné,zeleniny dostatek,ovoce přiměřeně. Chyběla mi zmrzlina.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

Personál hotelu velmi příjemný,úklid perfektní,animátoři se snažili. Vím,že k bazénu patří hudba,ale ta od 10 hodin do 18 hodin řvala tak,že jste se nedomluvili a výběr písniček ani nechci mluvit. U moře byl potom bar,který řval pro jistotu od 18 hodin do 23 hodin. Prostě klid byl jenom při obědu. Takže žádná klidná dovolená. Ve společných prostorách t.j.vestibul a jídelna byla slabá klimatizace.

Pláž a moře  průměrně (3,1/5)

Pláž malá ale čistá. Kdo si chce zaplavat tak zvolte jiný hotel. Je opravdu plytké. Jdete 150m a je vám po prsa. Jelikož bylo dost teplo,moře mělo asi 30 stupňů. Na tak velký hotel by měla být pláž větší. 1 plus to mělo. Číšníci obsluhovali i na pláži.

Okolí hotelu  průměrně (2,6/5)

Možnost procházek žádná,jelikož tam byly jedině hotely. Počítá se asi se stavbou dalších hotelů,protože mezi hotely byly prázdné pozemky s haldami hlíny.

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Určitě bych nedoporučila hotel pro osoby toužící po klidu. Jak už jsem psala hotel se mi líbil,ale příště bych si vybrala jiný. Ale každý má jiný názor. Tenhle je jen můj.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 14 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Monastir - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání